

W czwartek przeżywamy uroczystość Bożego Ciała.
Msze Św.: o godz. 8.00 we Wieleniu i o godz. 9.00 w Kaszczorze.
Po Mszy Św. o godz. 9.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy.
W czasie oktawy procesje Eucharystyczne po Mszy Św. wieczornej, w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 w Kaszczorze.
Bardzo proszę o udekorowanie naszych domów, dziewczynki zapraszam do sypania kwiatów, proszę o wyznaczenie panów do baldachimu, a pozostałych wiernych do licznego udziału w procesjach.




W czwartek (23 kwietnia) nasza Parafia przeżywa doroczny odpust ku czci Św. Wojciecha – głównego patrona naszej Parafii.
Msze Św. w Kaszczorze o godz. 8.00, dla pracujących na II zmianie oraz o godz. 15.00 – suma odpustowa.
Sumę odpustową odprawi ks. Krzysztof Kaczmarek, proboszcz parafii Św. Antoniego w Lesznie.
W związku z odpustem bardzo proszę o przygotowanie:
a) baldachimu,
b) chorągwi i pocztów sztandarowych,
c) proszę dziewczynki o sypanie kwiatów w czasie procesji,
d) proszę wszystkich Parafian o liczny udział w sumie odpustowej,
e) proszę o oflagowanie naszych domów flagami kościelnymi i narodowymi.
